top of page

HAKKIMIZDA

logos.png

1978 yılında hizmete başlayan MAG grup  bu gün Çerkezköy’da 14,000 m2 kapalı alanı olan fabrikası 100 den fazla çalışanıyla tüm sektörler için makine imalatı, etiket hizmeti ve serileştirme çözümleri üretmektedir. Avcılar Merkez , Bağcılar Basınekspress ofislerimiz teknik destek ve iletişim noktasında hizmet vermektedir.

2007 yılında kuruluşundan itibaren müşterilerini hızlı ve ileri teknolojiye sahip ürünlerle buluşturarak farklı çözümler oluşturma felsefesiyle hareket eden ve meydana getirdiği projeleriyle sektörün öncü firmaları arasında yer alan CodeMag sürekli gelişen teknolojik altyapısı, günün ihtiyaçlarının çok ötesinde yazılımları ve deneyimli mühendis kadrosuyla Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

CodeMag bir çok farklı sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde  takip sistemleri üzerine verimli ve sürdürülebilir çözümler üretir. Tüm entegrasyon projelerine en doğru çözümler sunmak amacıyla serileştirme süreçlerini tek bir merkezden yönetilmesini sağlar.

Ürün güvenliği sağlayan teknoloji firması unvanıyla sağladığı başarıyı, müşterilerinin taleplerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak sürdürmeye özen gösterir. Başarılı, deneyimli, kendini sürekli geliştiren mühendisleriyle başta küresel ölçekte faaliyet gösteren ilaç şirketleri olmak üzere farklı sektörlerin serileştirme ve takip sistemi ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortağı konumundadır.

elektromag.png
bottom of page